Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

67-200 Głogów, ul. Piotra Skargi 4

Program edukacyjny dla szkół ponadgimnazjalnych profilaktyka uzależnienia od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych autorstwa dr Krzysztofa A. Wojcieszka

Więcej informacji na temat szkoleń oraz programu „ARS, czyli jak dbać o miłość?” można znaleźć na stronie internetowej Projektu http://www.zdrowiewciazy.pl/

Pliki do pobrania: 
Podsumowanie I edycji programu edukacyjnego „ARS, czyli jak dbać o miłość?” – program realizowany w szkołach ponadgimnazjalnych w ramach projektu „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”.

Podsumowanie II edycji programu edukacyjnego „ARS, czyli jak dbać o miłość?” – program realizowany w szkołach ponadgimnazjalnych w ramach projektu „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”.

III edycja programu edukacyjnego „ARS, czyli jak dbać o miłość?” – program realizowany w szkołach ponadgimnazjalnych w ramach projektu „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”.

VI edycja programu edukacyjnego „ARS, czyli jak dbać o miłość?” – program realizowany w szkołach ponadgimnazjalnych w ramach projektu „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”.

O UZALEŻNIENIACH DLA MŁODZIEŻY:  www.e-stawiamnazdrowie.pl